Interesē Web izstrādes tehnoloģijas?
Pierādi sevi! Izveido ko interesantu, citur neredzētu, tehnoloģiski sarežģītu vai jebkādā citādā veidā ievērības cienīgu. Parādi mums savu veikumu un mēs ievietosim web.mycompany.lv portālā Tavu projektu (vai linku uz to).

Ko no tā iegūsi?
Pirmkārt, jau publicitāti. Cilvēkiem būs iespējams apskatīt Tavu veikumu. Otrkārt, var gadīties, ka mūsu portālu apmeklē kāda uzņēmuma pārstāvis vai privātpersona, kas interesējas par iespējām pasūtīt kādas web lapas, portāla vai risinājuma izstrādi. Ja šeit būs arī Tavs projekts, varbūt tas ieinteresēs viņus izteikt kādu sadarbības piedāvājumu tieši Tev!

Dažas interesantas idejas projektiem:
- Google code produktu pielietošana;
- Interneta rāpuļprogrammas;
- Balss atpazīšanas un sintēzes risinājumi;
- Automātiska koda ģenerēšana;
- Multi-aģentu sistēmas;
- Interesantas Flash aplikācijas;
- u.c.


Meklē sadarbības partnerus vai izstrādātājus web projektam?
Savukārt, ja esi uzņēmējs vai vienkārši meklē kādu, kas var izstrādāt kvalitatīvus web risinājumus, tad uzraksti mums, norādot aptuveni, kādam projektam izstrādātāji ir vajadzīgi. Iespējams, kādam no mūsu portālā atrodamo projektu autoriem radīsies interese un būs vēlēšanās piedalīties.


Čata boti, automātiskie atbildētāji
Piedāvājam Jūsu čatam vai web aplikācijai dažādus interaktīvus elementus, kas spēj sazināties ar apmeklētājiem dabīgā sarunvalodā. Ja Jums ir čats, kas nav pārāk labi apmeklēts, tad pāris automatizētu botu “ielaišana” kopējā čatā noteikti radītu daudz interesantāku vidi reālajiem apmeklētājiem. Turklāt čata boti ne vienmēr ir uzreiz vienkārši atšķirami no īstiem cilvēkiem.

Ja ir interese par kādu no mūsu piedāvājumiem, sazinieties ar mums!

preload preload preload